امروزه آموزش به خصوص آموزش کودکان و نوجوانان یک مسئله مهم و جدی است. شکوفایی استعداد و دانش‌اندوزی و کسب مهارت‌های پایه اغلب از سنین پایین آغاز می‌شود، در این مسیر خانواده‌ها تلاش می‌کنند شرایط مناسبی را برای کودک و نوجوان خود فراهم آورند. یکی از خدمات آکادمی روبویونیک (شرکت آروند) در راستای تحقق اهداف آموزشی برگزاری کلاس‌های حضوری است. در حال حاضر تمرکز این کلاس‌ها در استان گلستان شهر گرگان است و امیدواریم با استقبال شما به تدریج در سراسر استان این کلاس‌ها را برگزار کنیم.

مشاهده کانال ویدیویی آپارات آکادمی روبویونیک جهت مشاهده فیلم های ارسالی دانش آموزان روبوآموز روبویونیک

تماس با نمایندگی گرگان روبویونیک جهت رزرو کلاس : 01732324349

کلاس رباتیک یا STEM چیست ؟

STEM روشی برای یادگیری و توسعه است که زمینه ­های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات را در هم می­آمیزد. فرزندان شما با استفاده از STEM مهارت­های اصلی را از جمله: حل مسئله و خلاقیت خود را توسعه می دهند.  نوآوری منجر به تولیدات و فرآیندهای جدید می­شود که اقتصاد ما را حفظ می­کند. این سواد نوآوری و علمی به دانش بنیادی جامعی در مناطق STEM بستگی دارد. روشن است که اکثر مشاغل آینده به درک اساسی ریاضیات و علوم نیاز دارند. با وجود این حقایق جذاب، نمرات ریاضیات و علوم بسیاری از دانش­آموزان و دانشجویان از دیگر نمرات آنها کمتر است. با این حال، نحوه آموزش STEM می­تواند برای دانش ­آموزان و نوجوانان بسیار مهم و کاربردی باشد.

بهترین بسته آموزش رباتیک

 

مزایای کلاس رباتیک چیست؟

تقویت نبوغ و خلاقیت

نبوغ و خلاقیت می­تواند با STEM یا همان رباتیک جفت شود و ایده­ها و نوآوری­های جدید را خلق کند. بدون نبوغ و خلاقیت، تحولات اخیر در هوش مصنوعی یا یادگیری دیجیتال امکان پذیر نیست. این فناوری­ها توسط افرادی ایجاد شده­ که آموخته­ اند اگر ذهن انسان بتواند چیزی را تصور کند، به آن دست می­یابد. بدون شک آنها یک معلم عالی برای آموزش رباتیک داشته­اند.

ایجاد انعطاف پذیری

در طول فعالیت­های آموزش رباتیک ، کودکان و نوجوانان در یک محیط امن می­آموزند که به آنها اجازه می­دهد زمین بخورند و دوباره امتحان کنند. آموزش STEM بر ارزش شکست به عنوان یک تمرین یادگیری تأکید می­کند و به فرزندانتان این امکان را می­دهد که از اشتباهات به عنوان بخشی از فرایند یادگیری استقبال کنند. همچنین اعتماد به نفس و مقاومت خود را در خود ایجاد کرده و وقتی کار بدتر می شود ادامه دهند. از این گذشته، شکست بخشی از فرایندی است که در نهایت به موفقیت منجر می­شود.

امکان تجربه و آزمایش

بسیاری از پیشرفت­های فناورانه که در چند دهه اخیر اتفاق افتاده بدون اندکی ریسک­پذیری و آزمایش، امکان­پذیر نیست. بسیاری از این نوآوری­ها توسط افرادی ایجاد شده است که به آنها گفته شده، ایده­هایشان موثر نیست و پاسخ آنها این است: “بیایید آن را امتحان کنیم و ببینیم.” این نوع نگرش را می­توان با یادگیری رباتیک به دست آورد. بنابراین باید به کودکان و نوجوانان فرصت و اجازه داد که در هنگام فعالیت­های یادگیری، آزمایش و ریسک کنند.

تشویق به کار گروهی

آموزش رباتیک را می­توان در هر سطح توانایی به دانش­آموزان آموخت. آنها با سطح توانایی­های مختلف می­توانند در تیم­ها برای یافتن راه حل برای مشکلات، ثبت داده­ها، نوشتن گزارش، ارائه سخنرانی­ها و… با یکدیگر همکاری کنند. نتیجه نهایی دانش  ­آموزانی هستند که می­دانند چگونه با دیگران همکاری کنند و در یک محیط تیم محور پیشرفت کنند.

خرید پک رباتیک برای کودکان کیت رباتیک بسته آموزش رباتیک پیشرفته

تشویق به کاربرد دانش

در کلاس رباتیک مهارت­هایی به دانش­ آموزان آموخته می­شود که می­توانند در دنیای واقعی از آنها استفاده کنند. این امر دانش­آموزان را به یادگیری ترغیب می­کند؛ زیرا آنها مهارت­هایی را که کسب می­کنند، بلافاصله و به طریقی که بر آنها و عزیزانشان تأثیر مثبت میگذارد، استفاده می­کنند. توانایی استفاده از دانش فرزندانتان در کارهای جدید و بدیع، نویدبخش خوبی برای آنها هنگام ورود به عرصه شغلی خواهد بود.

استفاده از فناوری

یادگیری STEM و شرکت در کلاس­های رباتیک، به فرزندانتان در مورد قدرت فناوری و نوآوری می ­آموزد. بنابراین، هنگامی که دانش­آموزان با فناوری­های جدید رو­به­رو می­شوند، به جای تردید یا ترس، آماده پذیرش آنها خواهند بود. این امر باعث می­شود که در چشم انداز جهانی دست برتر را به دست آوریم. زیرا جهان به طور فزاینده­ای به فناوری محور تبدیل شده است.

آموزش حل مسئله

دوره های مهارتی کودکان به دانش ­آموزان می­ آموزد که چگونه با استفاده از مهارت­های تفکر انتقادی، مشکلات را حل کنند. فرزندان شما با مشارکت در تجارب STEM، یاد می گیرند که چگونه مشکلات را بررسی کنند و سپس برای حل آنها برنامه تهیه کنند.

شرایط سنی برای شرکت در کلاس رباتیک

این کلاس در دو گروه سنی 1.نونهال 4 الی 8 سال (در چهار ترم)  2. کودکان 9 الی 12 سال (در دو ترم) تشکیل میشود. مکاترونیک مقدمه ای ایست به دنیای زیبای الکترونیک و برنامه نویسی. در این کلاس دانش آموزان همراه با ساخت ربات های متنوع انگیزه و خلاقیت خود را افزایش میدهند و آماده شکوفا سازی استعداد های درخشانشان میشوند . رباتیک به آنها کمک میکند تا خودشان را کشف کنند و برای درک و دریافت مباحث پیچیده الکترونیک آماده کنند.

آموزش ساخت ربات هاورکرافت خرید پک رباتیک بسته آموزش رباتیک پیشرفته

چرا مرکز نوآوری آپ؟

کلید واژه جدید دنیای مدرن و مبتکر امروز، رباتیک است. اگر به این زمینه علاقه مندید تا خلاقیت فرزند خود را بسنجید و توانایی نوآوری آنها را تقویت کنید، کلاس های رباتیک مرکز نوآوری آپ، بهترین مکان برای شروع فعالیت هستند. مرکز نوآوری آپ، مکانی برای کشف استعداد و خلق ایده ها و نوآوری هاست. تمامی آموزش¬های مربوط به حوزه الکترونیک، رباتیک و برنامه نویسی توسط اساتید این رشته با تضمین کیفیت به صورت حضوری و غیر حضوری تدریس می شود. هدف ما شکوفا کردن استعداد و حمایت از ایده های دانش-آموزان ایران زمین است.

شهریه کلاس رباتیک کودک و نوجوان چقدر است؟

اگر به دنبال مسیری روشن برای پیشرفت و آینده شغلی فرزندانتان هستید، شما را به سرمایه گذاری رو فرزندانتان دعوت می¬کنیم. سیاست و شعار رباتیک آپ همواره بر مبنای رضایت خانواده و کسب مهارت فرزندان بوده است بنابراین با مناسب ترین هزینه شاهد موفقیت عزیزانتان باشید. شهریه کلاس رباتیک و الکترونیک کودک و نوجوان در هر ترم گروهی ( 10 جلسه )، 450.000 هزار تومان مصوبه تابستان 1400 است.

آیا هر ترم نیاز به خرید پکیج جدید داریم؟

مرکز نوآوری آپ همواره به فکر صرفه جویی اقتصادی و بودجه مالی والدین عزیز بوده است. بنابراین با توجه به افزایش کیفیت بسته¬های آموزشی آکادمی روبویونیک، به تهیه پکیج های جدید در هر ترم نیازی نیست. برای اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید با پشتیبانی آپ در ارتباط باشید.

آدرس کلاس رباتیک در شهر گرگان کجاست؟

آدرس مرکز نوآوری آپ: گرگان خیابان سرخواجه، مجتمع تجاری آفتاب دو، طبقه سوم روبروی آسانسور مرکزی، مرکز نوآوری آپ ۰۱۷۳۲۳۲۴۳۴۹

 


نمایندگی رباتیک آکادمی روبویونیک در گرگان

خبر خوش برای دوستداران کلاس­های رباتیک این است که در حال حاضر آکادمی روبویونیک در بسیاری از استان­های کشور از جمله استان گلستان شهر زیبای گرگان نمایندگی فعال دارد. شما می­توانید با مراجعه به نمایندگی گرگان اقدام به ثبت نام حضوری در این کلاس­ها نمایید و به طور مستقیم با آکادمی روبویونیک در ارتباط باشید.

آدرس :گلستان گرگان خ سرخواجه مجتمع آفتاب 2 طبقه 3 واحد 469 – 01732324349

تماس جهت ثبت نام (ساعات اداری): 32324349-017

پیج اینستاگرام: RoBoUniQue_Com

 

دوستانی که به دلایلی مانند شرایط فعلی (کرونا) یا عدم نمایندگی روبویونیک در شهرشان امکان شرکت در کلاس­های حضوری رباتیک را ندارند نگران نباشند؛ چرا که آکادامی روبویونیک، برگزارکننده با کیفیت کلاس­های رباتیک به صورت آنلاین و غیر حضوری برای فرزندان ایران است. همچنین آکادمی روبویونیک از طریق تماس تلفنی با شماره­گیری 02191300089 در خدمت شما عزیزان است تا درمورد علاقه­مندی­های فرزنداتان، خرید پکیج­های آموزشی رباتیک و ثبت­نام کلاس­های رباتیک مشاوره رایگان ارائه نماید.

مسیر آموزشی بعد از کلاس رباتیک چگونه است؟

کلاس الکترونیک کودکان و نونهالان

پس از دوره رباتیک نوبت به کلاس الکترونیک است. دوره دوم با نام مبانی الکترونیک به صورت خاص برای دانش آموزان زیر 7 سال و بالای 7 سال برگذار میشود و به صورت جداگانه با سرفصل های ویژه و متناسب با گروه سنی خود برگذار میشود. مرکز نوآوری آپ رویای زیبای کودکان را برای دستیابی به دنیای زیبای الکترونیک به واقعیت میرساند.

برای آشنایی بیشتر با دوره الکترونیک کلیک کنید

جذابیت الکترونیک و مباحث مرتبط به آن بر کسی پوشیده نیست، این علاقه در بیشتر موارد محدود به سن و سال نیست؛ با این حال زمانی که صحبت از علاقه کودکان به میان آید، وجود یک آموزش استاندارد و جامع ضروری است. این آموزش باید نقطه عطف شکوفایی استعداد کودکان و نوجوانان باشد.

کیت سه ربات در یک، کیت سه ربات هوشمند، ربات مسیریاب، ربات تعقیب خط، ربات حل ماز، ربات نوریاب، ربات نورگریز رباتیک آروند

کلاس برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

مهارت برنامه نویسی یکی از مهمترین و پردرآمدترین شغل های امروزی است. تمامی هدف ما رسیدن دانش آموزان مرکز نوآوری آپ به این دوره و استفاده از مهارت های پیشین خود برای یک دنیای واقعی تر.

این دوره نیز در دو گروه سنی نونهالان و کودکان برگذار میشود و با استفاده از تکنیک های آموزشی هر دو گروه سنی را آموزش خواهیم داد. ساخت بازی های کامپیوتری بدون داتشن دانش تخصصی و حتی بدون نیاز به یادگیری زبان انگلیسی یکی از جذاب ترین کارهایی است که به انجام آن میپردازیم.

در مرحله بعد دانش برنامه نویسی خود را با دنیای الکترونیک ترکیب میکنیم و مدارهای هوشمند همچون چراغ راهنمایی و رانندگی را میسازیم.

برنامه نویسی اسکرچ

Call Now Button