درباره ما

مرکز نوآوری آپ فعال در عرصه آموزش الکترونیک، رباتیک و برنامه نویسی کودکان و نوجوانان، تاسیس شده است تا رویای فرزندانتان را به واقعیت نزدیک کند. هدف والای آپ حمایت از ایده­ها و پروژه­های ساخته شده به دست فرزندان خلاق شماست. این مرکز با توجه به تجربیات چندین ساله در راه­اندازی استارت­آپ­ های موفق و طراحی و ثبت اختراع، مسیر و آینده روشنی را برای دانش­ آموزان این سرزمین می­سازد. تمرکز اصلی آپ روی آموزش­های کاربردی پروژه محور و کسب موفقیت­های روافزون در این زمینه است.

مشتریان
2000
+
استارتاپ
3
+
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
ما

داستان

ایجاد پروژه و استارت­آپ های الکترونیک

مرکز نوآوری آپ دارای چندین استارت­آپ موفق ازجمله روبویونیک، توژال، مرکز خرید اینترنتی – است. از موفق­ترین استارت­آپ­هایی که به حد اعلایی از رشد رسیده آکادمی روبویونیک است. روبویونیک تولیدکننده کامل­ترین پکیج­های آموزش رباتیک به صورت حضوری و غیرحضوری شناخته می­شود. این آکادمی بهترین و پرفروش­ترین کیت­های آموزشی را در سال 1399 و دوران کرونا در اختیار مردم قرار داده و برای بیش از 35 نفر به صورت حضوری و غیر حضوری فرصت شغلی ایجاد کرده است.

از تجربیات حوزه الکترونیک آپ براتونم بگیم

تولید و ثبت اختراع اولین نمونه ایرانی میکسر نانو کامپوزیت با پردازنده میکرو کنترلر AVR 1393

طراحی و تولید اتوماسیون هوشمند گلخانه و خانگی 1389

طراحی و تولید برد­های آموزشی الکترونیکی و میکروکنترلری 88 تا کنون

برندسازی
از دیگر فعالیت های مهم و پرثمر مرکز نوآوری آپ، برند سازی است. امروزه مسئله برندسازی یکی از دغدغه های کسب و کارهای نوپا شناخته می شود. با توجه به تجربه موفق آپ در این زمینه، با خیالی آسوده کسب و کار خود را به یک برند تجاری تبدیل کنید.
مدیریت پروژه
مدیریت و برنامه¬ریزی در جهت رشد و توسعه: مرکز نوآوری آپ با تجربه چندین سال مدیریت موفقی که در حوزه کسب و کار از خود برجای گذاشته، توانسته است چندین پروژه و استارت¬آپ موفق مانند robounique.com را در مسیر موفقیت به حد اعلایی برساند.
استراتژی
مرکز نوآوری آپ چیدمان یک استراتژی صحیح و دقیق را در ایجاد کسب و کار اولین قدم در موفقیت و برند سازی یک مجموعه می¬داند. به همین جهت همواره سعی داشته با اولویت قرار دادن این هدف، استراتژی دقیقی را به کسب و کار¬های نوپا ارائه نمیاد.

آپ چطور کار میکنه؟

مدیریت سازمانی
رمز موفقیت آپ اینه که هر کاری به متخصص خودش داده بشه
تمرکز انرژی و منابع
هدف تمرکز در حوزه های تخصصی به پیشبرد سریع پروژه و حفظ منابع زمانی و مادی است
توسعه عناصر بحرانی
بهترین عمل در بهترین زمان ممکن تنها راه صعود به اهداف کلی پروژه است
Call Now Button